top of page

Dziękujemy!

October 16, 2016

To już koniec III Krakowskiego Festiwalu Akordeonowego, znów musimy się pożegnać... 
Tym samym chcielibyśmy podziękować wszystkim, bez których ten Festiwal by się nie odbył. Dziękujemy Partnerom, Sponsorom, Przyjaciołom i Patronom medialnym oraz oczywiście wszystkim Artystom i Wolontariuszom, którzy wkładali w pracę nad Festiwalem swoje serce i zaangażowanie, by wszystko się udało.
DZIĘKUJEMY i do zobaczenia za dwa lata! 

Zobaczcie, jak gralli najmłodsi!

October 14, 2016

Podejrzyjcie krótką impresję z warsztatów akordeonowych w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia w Krakowie!

Tym króciutkim filmikiem zachęcamy Was do uczestnictwa w ostatnim już dniu III Krakowskiego Festiwalu Akordeonowego w Cricotece!
W zakładce "Galeria" można już obejrzeć zdjęcia z kolejnych dni Festiwalu; zachęcamy także do odwiedzenia naszego profilu na Youtubie ;) 

Życzymy muzycznej niedzieli!

Zapraszamy na kolejne koncerty!

October 13, 2016

Pogoda w Krakowie poprawiła się, chyba za sprawą naszych wesołych i kolorowych koncertów! My jak zwykle z uśmiechem zapraszamy na kolejne koncerty - dziś w Alchemii, jutro w Miasteczku Galicyjskim a pojutrze w Cricotece! Zobaczcie, jak pięknie gramy! ;) 

Byliśmy w TVP3 Kraków!

October 12, 2016

Dla tych, którzy nie mieli okazji zobaczyć nas w telewizji, mamy prezent! Podrzucamy oba wywiady w jednym poście, zobaczcie! O Festiwalu opowiadają - Bożena Boba-Dyga, Jacek Kopiec i Katarzyna Wojciechowska-Reiber. 

Program na kolejne dni...

October 12, 2016

W zakładce "Program" znajdziecie dalsze szczegóły dotyczące wydarzeń festiwalowych. Wystarczy przy danym dniu nacisnąć strzałkę, która przekieruje do programu konkretnego dnia! Zapraszamy jeszcze niezdecydowanych! ;) 

1 / 1

Please reload

Do posłuchania...

KRAKOWSKI

FESTIWAL

AKORDEONOWY

KRAKOW

ACCORDION

FESTIVAL

EDYCJA TRZECIA​ ​​

VOL. 3

 

bottom of page